مجله اینترنتی دینو
 
اطلاعات بسیار جالب و خواندنی از منزل بیل گیتس(+عکس)


این منزل در مدینا/واشنگتن/ Medina-Washington مشرف به دریاچه واشنگتن واقع شده و مساحت زمین آن بالغ بر 5.12 acre می‌باشد. بیل گیتس زمین این خانه را در سال 1988 به مبلغ 2 میلیون دلار خرید و ساخت خانه‌اش حدود هفت سال به درازا انجامید و در سال 1995 بپایان رسید.

از خصوصیات این منزل آنست که به محض ورود هر مهمان یک microchip به سینه او نصب می‌گردد که ارکاندیشن و الکتریسیته و سایر احتیاجات در محل سکونت مهمان، با سلیقه و خواست مهمان، مرتبا بصورت اتوماتیک تنظیم می‌گردد. در ضمن تمام دکوراسیون و اثار هنری در قسمت اقامت مهمان مطابق با سلیقه شخصی مهمان بلافاصله تغیر می‌کنند و همیشه فقط نزدیک ترین دستگاه تلفن به آن شخص زنگ میزند.
 
 

سایر اطلاعات در مورد این خانه بدین شرح است:

 مساحت این خانه 50000 square feet است. درسال 2005 قیمت این خانه 200 ملیون دلار برآورد شده است. هر یک ازدستگیره‌های درهای این خانه 2000 دلار ارزش دارد. زمانی در این خانه تعداد 300 نفر به کار مشغول بودند که تعداد 104 نفر آنها در قسمت‌های کامپیوتر و الکترونیک منزل کار می‌کردند.
 
 
در تمام قسمت‌های این خانه حتی درون دیوارهای سنگی دوربین‌های مخفی کار گذاشته شده است. درختی که قبلا در زمین این خانه وجود داشت و مورد علاقه بیل گیتس می‌باشد مرتبا بوسیله کامپیوتر و سایر تجهیزات الکترونیکی مراقبت می‌شود و آب و کود و محیطش بصورت اتوماتیک کنترل میگردد.
 
 
در زیر زمین این خانه یکی از مجهز ترین سالن‌های سینما در جهان برای استفاده شخصی بیل گیتس و مهمانانش ساخته شده است. هنگامی که او میخواهد به منزل مراجعه کند آب وان حمامش بطور اتوماتیک در وان ریخته می‌شود و حرارت آن مطابق با نظر او ثابت می‌ماند. در ضمن قسمت اعظم این خانه در زیر زمین ساخته شده تا ظاهرا زیاد بزرگ بنظر نرسد!
 


ارسال شده در: چهارشنبه 20 آذر‌ماه سال 1387 :: 04:06 ب.ظ :: توسط : مجله اینترنتی دینو
 
پیوندها
RoBo
آخرین مطالب
آمار وبلاگ
تعداد بازدیدکنندگان: 528600